Startpagina

   Activiteitendag: missieproject 2006
        Last update 20/12/2006

  

Oktober is de missiemaand voor onze school.

 

 

 

 

Traditioneel is oktober de missiemaand voor onze school.

Dit jaar was zuster Tina op bezoek.

Zij vertelde onze kinderen over het leven in hun missiegebied.

Achteraf was er gelegenheid tot gesprek.

 

Op school deden we een ballonwedstrijd.

De leerlingen bonden hun naamkaartje aan de ballon en deze werden allemaal tegelijk opgelaten.

 

Al heel vlug kwamen er kaarten terug.

Er was afgesproken de wedstrijd de laatste dag van deze trimester zal afgesloten worden.

 

 

Voor een foto-impressie klik hier.

 

Op moment van publicatie is het nu woensdagavond.

Indien er geen kaartjes morgen of overmorgen binnenkomen is dit het overzicht van de teruggezonden

kaarten.

In de loop van de kerstvakantie zal ook de kolom met namen van de leerlingen ingevuld worden.

 

Klik hier voor het overzicht op een kaart.
  Naam leerling Klas Land Plaats Afstand tot Molenbeersel  
1 Steff 1A BelgiŽ Molenbeersel 0,3 km
2 Arentshorst Rens 1KA BelgiŽ Molenbeersel 0,4 km
3 Vanratingen Nona 1KA BelgiŽ Molenbeersel 0,4 km
4 Janssen Sander 1B Nederland Zwalmen 30 km
5 Brandon 2B Duitsland Viersen 61 km
6 Smeets Svenn 1B Duitsland Viersen 64 km
7 Arits Loppe 2A Duitsland Willich 70 km
8 Hons Sofie 4B Duitsland Krefeld 75 km
9 Creemers Jitse 1B Duitsland Meerbusch 80 km
10 Janssen Ellen 5B Duitsland Kierspe 173 km
11 Stals Lise 5B Duitsland LŁdenscheid 188 km
12 Meijssen Steff 5B Duitsland LŁdenscheid 189 km
13 Smuski Anouk 2KA Duitsland Attendorn 200 km
14 Spreuwers Lotte 3B Duitsland Altenkleusheim 201 km
15 Janssen Seppe 3A Duitsland Attendorn 205 km
16 Baens Maarten 6B Duitsland Lennestadt 213 km
17 Gielkens Jeroen 3KB Duitsland Lennestadt 214 km
18 Stultjens Kelly 2A Duitsland Kirchhundem 217 km
19 Eerlings Kelsey 6A Duitsland Kirchhundem 224 km
20 Ament Martijn 5B Duitsland Womelsdorf 239 km
21 Stevens Donny 2A Duitsland Breidenbach Hessen 250 km
22 Coolen Bente 3KB Duitsland Bad Berleburg 253 km
23 Janssen Ben 1B Duitsland Biedenkopf 271 km
24 Lamberigts Evy 6A Duitsland Marburg 303 km
25 Smzuski Remco 1B Duitsland Gremunden 308 km
26.0 Amy 2B Duitsland Kierchhain 320 km
26.1 Sem 4B Duitsland Alsfeld 330 km
27 Schepens Ruben 6B Duitsland Lauterbach 346 km
28 Jeurninck Niels 1KA Duitsland Rodenberg 398 km
29 Leurs Oliver 6A Duitsland Wutha Farnroda 427 km
30 Bland Reine 3KB Duitsland Sittichenbach 497 km
31.0 Stevens Luuk 6B Duitsland Gera 562 km
31.1 Juffr Vera 2KA Duitsland Windheim 577 km
32 Schoofs Evelyne 6A Duitsland Langenbernsdorf 584 km
33 Verlaak Brent 5A Duitsland Burgstadt 615 km
34 Katrien 1A Czech Republic Velka Hled'sebe 669 km
35 Derre Sara 4A Czech Republic Praha Vinor 937 km